• info@aktifelektrik.com
  • 0212 2375171 - 0212 2378436

HakkımızdaAKTİF ELEKTRİK OTOMASYON AYDINLATMA SİSTEMLERİ SANAYİ LTD ŞTİ

Aktif Elektrik Otomasyon ve Aydınlatma Sistemleri Tic. San. Ltd. Şti. 1986 tarihinden bu güne kadar Elektrik, Otomasyon, Aydınlatma malzemeleri konusunda tüketici memnuniyetini prensip edinmiş sektörlerle çalışmaktadır.
Elektrik, Aydınlatma, Otomasyon ve Kablo sektöründe tecrübemiz ve ticari anlayışımız ile bugünden sonra da profesyonel ekibiyle her türlü ihtiyaç ve sorularınıza cevap vermektedir. Şimdiye kadar bizi tercih etmenizin sebebi olan, verdiğimiz iyi ve sınırsız hizmet ile bugünden sonra da sizlere hizmet vermekten gurur duyacaktır.

Vizyonumuz

* Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın koşulsuz tatmin ve memnuniyeti ile
* Verdiğimiz tüm hizmetlerde Türkiye’de en iyisi olmaya devam ederek örnek şirket olmak.

Misyonumuz

İş çeşitlerimiz, çözümlerimiz, hizmet sonrası sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak. Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak,

* Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak,
* Çalışanlarımızın tatmini ve moral değerlerini arttırmak,
* İnsanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmek,
* Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en doğru kanaldan ve uygun çözüm ve değer önerilerini sunmak

Bilgi çağının getirdiği yeni ve kaçınılmaz gerçekler doğrultusunda, çözüm ortağı kimliği ile, işletmelerin ihtiyaçlarına görerek bakmak ve anlayarak çözmek için yönlendirici ve yönetici çalışmaları danışmanlık esasları ışığında gerçekleştirmek.